Tarantule RO mania

Tarantule RO mania

Forumul crescatorilor de Tarantule, scorpioni, reptile si alte animale de companie
Acum este 08 Mai 2021, 19:33

Ora este UTC + 2 [ DST ]

facebook.com/tarantule.romania.ro     barbosii.ro//

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Am nevoie de ajutor URGENT de la cineva care este priceput
MesajScris: 08 Oct 2009, 23:38 
Neconectat
Egg

Salutari, in postarea cu soparla cenusie, am pomenit faptul ca am achizitionat o agama de munte, alex a avut dreptate si in prima saptamana am incercat sa pot avea grija de ea , dar s-a dovedit prea greu pentru un incepator sa creasca acea specie si am dat-o, cuiva cu mai ''multa experienta'' ca sa zic asa si mai nou am dat si terariul, in luna iunie, am luat un terariu mai mare cred(nu imi aduc aminte fostele dimensiuni, oricum, e mare )si nu are decat substrat niste lemne decorative dar naturale, si ceva muschi.
Ajutorul de care am nevoie este acela de a imi da exemple bune de plante care suporta umiditatea ridicata,deoarece voi achizitiona un generator de ceata, pe langa numele speciei as dori daca se poate si o poza as prefera, aaa sa nu uit,cam cat de mare s-ar putea face planta si daca se poate sa fie plante cat mai mici,si alta intrebare:ar fi rau daca as folosi si niste ferigi?
Atentie, nu vreau sa imi dati exemple pentru o specie anume deoarece nu intentionez sa pun un animal acolo, pentru inceput voi pune doar plante, poate niste brotacei.
Astept raspunsuri cat mai multe si cat mai explicite pentru un incepator
Cu stima,
Alex Molnar

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]